Ozon Jeneratörleri

‘’Mühendislerimiz, Müşterilerimizin gereksinimlerine göre büyük metrekarelere sahip ofis veya sanayi kuruluşlarını yerinde ziyaret etmekte ve en uygun ve düşük maliyetli dezenfeksiyonun sağlanması için projelendirme yapmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde müşterilerimizin gereksinimine özel ozon salınımı yapacak ozon jeneratörü üretimi de gerçekleştirmekteyiz.’’

Polixozone Ozon Jeneratörü Ne İşe Yarar ve Avantajları Nelerdir?

Polixozone Ozon Jeneratörü bulunduğunuz ortamı virüs ve bakteriler ile diğer mikroorganizmalardan temizlemek sizlere sağlıklı bir ortam sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Genel çalışma prensibi ortamdaki oksijenin parçalanarak ozon haline dönüştürülmesidir.

Ozon Kalıntı bırakmayan tek doğal dezenfektandır. Hızla yaklaşık 30 dakika içinde ham maddesi olan oksijene dönüşür. Bu özelliği ile hem doğa dostu hem de güvenilirdir.

Çabuk reaksiyon gösterir ve bakteriler, virüsler, akarlar gibi tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir.  Hidroklorid asitten %40 daha güçlüdür.

Polixozone Ozon Jeneratörü ile üretilen ozon, gaz özeliği ile çevrenin her yerine ulaşıp dezenfekte edebilir. Bu nedenle oldukça etkilidir. Son olarak ozon jeneratörümüzün hammaddesi oksijen olduğu için cihazımızın çalışması için gerekli elektrik gücü dışında bir masrafı yoktur. Oldukça ucuz maliyetlidir.

Polixozone Ozon Jeneratörü Neden Tercih Edilmelidir?

Polixozone Ozon Jeneratörü CE belgesine sahip olup uluslararası düzeyde çok yetkin bir bir ar-ge ile gerçekleştirilmiştir.

Türkiye’de ve dünyada içinde havadaki ozon miktarını ölçerek insan sağlığına zararlı kabul edilen 0,05 ppm derecesinde durmasını sağlayan ozon sensörü olan tek Ozon Jeneratörüdür. Havadaki ozon seviyesi 0,03ppm olduğunda ise tekrar çalışmaya başlar. Ozon jeneratörü bu özelliği sayesinde canlıların bulunduğu ortamda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Polixozone ozon jeneratörünün virüsler, bakteri ve mantarlar üzerindeki etkisi Gebze Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünün Biyoteknoloji Laboratuvarı Test edilerek kanıtlanmıştır. Polixozon Ozon Jeneratörü virüsleri maruz bırakılan tüm sürelerde (3, 5 ve 10 dk’larda) %100 oranında öldürmüş olup, bakteriler üzerindeki etkisi %99,99 ve mantarlar üzerindeki etkisi ise %99,98 olarak ölçülmüştür.

İçindeki UV kanalı sayesinde içinden geçen havanında UV ışınları ile ayrıca temizlenmesini sağlar. UV ışınının kullanımı isteğe bağlı olmakla birlikte akredite bir laboratuvardan alınmış UV sızdırmazlık raporu mevcuttur.

Polixozone Ozon Jeneratörünün bazı modellerinde ortam dezenfeksiyonunun yanında suyun, kapalı dolap ve çekmecelerin de temizlenmesini sağlayan hava pompası ve özel teflon hortumu mevcuttur. Ayrıca bu teflon hortum ile klimalara entegre olarak geniş ortamların da dezenfeksiyonunun sağlanmasını kolaylaştırır.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir